УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                                                

До 205-річчя з дня народження великого українського поета, художника і прозаїка Тараса Григоровича Шевченка

Добавлено: 07.03.2019 Переглянуто: 154


6 березня 2019 року на базі бібліотеки Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут завідувачем бібілотеки працівником ЗСУ Волковою О.О. проведено тематичний захід: "Я так ніжно їх любив... Жінки у життєвій драмі кохання Тараса Шевченка".

Під час проведення заходу курсанти першого та другого курсів Військового коледжу на прикладах поетичних шедеврів інтимної лірики Тараса Шевченка ознайомилися з маловідомими сторінками життя поета, побачили тонкого лірика, якому не чуже усе людське, у тому числі й кохання. Тарас Шевченко мав свій ідеал жінки, він кохав і був коханий. Його балади, вірші та поеми про кохання являють собою чудові зразки ліричної поезії.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх