До 205-річчя з дня народження великого українського поета, художника і прозаїка Тараса Григоровича Шевченка

Добавлено: 07.03.2019 Переглянуто: 992

6 березня 2019 року на базі бібліотеки Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут завідувачем бібілотеки працівником ЗСУ Волковою О.О. проведено тематичний захід: "Я так ніжно їх любив... Жінки у життєвій драмі кохання Тараса Шевченка".

Під час проведення заходу курсанти першого та другого курсів Військового коледжу на прикладах поетичних шедеврів інтимної лірики Тараса Шевченка ознайомилися з маловідомими сторінками життя поета, побачили тонкого лірика, якому не чуже усе людське, у тому числі й кохання. Тарас Шевченко мав свій ідеал жінки, він кохав і був коханий. Його балади, вірші та поеми про кохання являють собою чудові зразки ліричної поезії.