31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).                                                

Навчальна робота


Головним завданням Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут в навчальній роботі є: якісна організація освітньої діяльності з метою виконання державного замовлення з підготовки військових фахівців за умов забезпечення відповідності параметрів військової освіти стандартам освітньої діяльності і вищої освіти та оцінювання знань тих, хто навчається, за кредитно-модульною системою організації освітнього процесу.

Навчальна робота у ВІТІ спрямована на виконання заходів із питань підготовки за фахом курсантів (слухачів, громадян України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, студентів із числа військовослужбовців військової служби за контрактом рядового, сержантського (старшинського) складу, організацію і методичне забезпечення всіх видів навчальних занять, самостійної роботи, практичної підготовки, проведення діагностики результатів навчання.

Очна (денна) форма навчання

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації здійснює підготовку військових фахівців за ступенем вищої освіти “бакалавр”, “магістр” за 6 спеціальностями на очній (денній) формі навчання.

Спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців 2014 – 2018 років набору

Військовий інститут здійснює навчання громадян України з числа цивільної молоді, військовослужбовців, резервістів, військовозобов'язаних за 6 визначеними спеціальностями в межах кількості загального ліцензійного обсягу.

(Перелік 2015 року – постанова КМУ №266 від 29.04.2015,

Доповнення – постанова КМУ №53 від 01.02.2017)

Код

Назва спеціальності

122

Комп’ютерні науки

123

Комп’ютерна інженерія

125

Кібербезпека

126

Інформаційні системи та технології

172

Телекомунікації та радіотехніка

253

Військове управління (за видами Збройних Сил)

255

Озброєння та військова техніка

Термін навчання: бакалавр – 3,5 роки.

На навчання для здобуття ступеня магістра приймаються відповідно до державного замовлення курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, які успішно пройшли атестацію та здобули ступінь бакалавра за відповідною спеціальністю.

Код

Назва спеціальності

Ліцензійний обсяг підготовки фахівців за спеціальністю ступеня вищої освіти БАКАЛАВР

122

Комп’ютерні науки

100

125

Кібербезпека

75

126

Інформаційні системи та технології

100

172

Телекомунікації та радіотехніка

200

255

Озброєння та військова техніка

30


Термін навчання: магістр – 1,5 роки (на базі ступеня бакалавра за визначеною спеціальністю).

Заочна форма навчання

Військовий інститут здійснює навчання військовослужбовців військової служби за контрактом рядового, сержантського (старшинського) складу за 4 визначеними спеціальностями в межах кількості загального ліцензійного обсягу.

Спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців 2014 – 2018 років набору

(Перелік 2015 року – постанова КМУ №266 від 29.04.2015,

Доповнення – постанова КМУ №53 від 01.02.2017)

Код

Назва спеціальності

122

Комп’ютерні науки

123

Комп’ютерна інженерія

125

Кібербезпека

172

Телекомунікації та радіотехніка


На навчання для здобуття ступеня "бакалавр" за заочною формою навчання за результатами вступних випробувань на місця державного замовлення без присвоєння військових звань офіцерського складу приймаються:

  • військовослужбовці військової служби за контрактом рядового, сержантського (старшинського) складу, які бездоганно прослужили у Збройних Силах України не менше одного терміну контракту;
  • військовослужбовці з числа осіб рядового, сержантського (старшинського) складу, які проходять строкову військову службу або військову службу за призовом під час мобілізації та отримали поранення при виконанні службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції (бойових дій).

Термін навчання: бакалавр – 4 роки.

Підготовка за програмою офіцерів запасу

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації здійснює навчання студентів вищих навчальних закладів, військовослужбовців та громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу.

На навчання приймаються:

  • студенти вищих навчальних закладів України, які навчаються для здобуття ступеня вищої освіти бакалавра або магістра (2, 3, 4, 5 курс навчання), незалежно від форми навчання;
  • громадяни України, які мають ступінь вищої освіти не нижче бакалавр (до 40 років);
  • військовослужбовці рядового, сержантського (старшинського) складу, що проходять військову службу за контрактом, які мають, або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра (жінки до 35 років, чоловіки до 40 років).

Термін навчання: 2 роки – методом військового дня.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх