17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                        

“Приймальна комісія”


Адреса приймальної комісії

Адреса: Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 01011, м. Київ, вул. Московська, 45/1.

Телефони приймальної комісії:

(044) 256-22-80,

(044) 256-23-71

Телефони чергового Військового інституту:

тел. + факс (044) 280-59-67


Як дібратисьII етап

ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ

до 10.06.2017 року


ЦИВІЛЬНА МОЛОДЬ ТА ЛІЦЕЇСТИ

Перелік документів, які необхідно подати вступнику до військкомату для оформлення особової справи вступника:

 • копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України), військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу"), або інший документ, який засвідчує особу і громадянство;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • копія документа державного зразка про повну загальну середню освіту (здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього;
 • характеристика з останнього місця навчання;
 • автобіографія, у якій вказують поштовий індекс, адресу місця проживання та номер телефону;
 • шість кольорових фотокарток (без головного убору) розміром 3×4 см;
 • копії документів, які відповідно до чинного законодавства встановлюють право на пільги при вступі;
 • два поштових конверти з марками.

Медичні документи:

 • сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду;
 • довідка про проведення попереднього та періодичного психіатричних оглядів;
 • довідки з протитуберкульозного та шкірно-венерологічного диспансерів (кабінетів);
 • результати проведених медичних досліджень.

Оформлюються безпосередньо у військкоматі:

 • картка професійного відбору;
 • довідка про проходження спеціальної перевірки (наказ Міністра оборони України від 10.04.09 року №170 зі змінами).
 • картка медичного огляду кандидата на навчання у ВВНЗ.

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ

У разі прийняття командуванням позитивного рішення, щодо надання дозволу на навчання, документи на військовослужбовця разом із рішенням військово-лікарської комісії направляються до Військового інституту.

Перелік документів (особова справа вступника):

 • копія документа державного зразка про повну загальну середню освіту (здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) та додатка до нього;
 • автобіографія, у якій вказують поштовий індекс, адресу місця проживання та номер телефону, а також поштовий індекс, адреса, відкрите найменування, підпорядкованість військової частини до рівня з’єднання, де військовослужбовець проходить службу;
 • копія службової картки;
 • копія паспорта (1, 2-а сторінки та місце реєстрації);
 • шість кольорових фотокарток (без головного убору) розміром 3×4 см, які завірені начальником штабу військової частини;
 • копії документів, які встановлюють право на пільги відповідно до чинного законодавства та вказані в Умовах прийому (за наявності);
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • копія військового квітка (сторінки на яких зроблені записи).

ІІІ етап

ОТРИМАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ

до 25.06.2017 року


ЦИВІЛЬНА МОЛОДЬ ТА ЛІЦЕЇСТИ

Приймальна комісія Військового інституту у тижневий термін після надходження та реєстрації документів розглядає особові справи кандидатів та приймає рішення щодо їх виклику для проведення вступних випробувань чи про відмову у виклику із зазначенням причин.

Про прийняте рішення, час і місце прибуття кандидатів для подання документів та складання вступних випробувань Приймальна комісія повідомляє кандидатів особисто та через військові комісаріати.

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ЗА КОНТРАКТОМ

Викликаються телеграмою у відрядження, яка надходить на адресу військової частини. У телеграмі зазначаються дата прибуття до військового інституту для складання вступних екзаменів (випробувань).

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ

Викликаються телеграмою, яка надходить на адресу військової частини. Направляються командирами частин до Військового інституту на 25-ти денні навчальні збори, які проходять при інституті з метою підготовки кандидатів до вступу (з 15.06 по 09.07.2017). Прибувають до військового інституту зі атестатами (грошовий, речових, продовольчий), особистими речами та розрахованими за видами забезпечення (у разі вступу залишається в інституті для подальшого навчання, без відправлення до військової частини де проходить службу).


ІV етап

ПРИЙОМ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ

з 05-14.07.2017 року


Вступники прибувають до Військового інституту та особисто подають заяву на участь у конкурсному відборі в паперовій формі до Приймальної комісії, в якій вказують спеціальність та форму навчання.

При поданні заяви вступник пред’являє особисто:

 • документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України “Про громадянство України”) – для військовослужбовців паспорт громадянина України;
 • військовий квиток або посвідчення про приписку;
 • документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
 • сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року або 2017 року.

V етап

ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

з 12-20.07.2017 року


Вступники на денну форму навчання для участі у конкурсному відборі крім подання сертифікатів ЗНО (військовослужбовці та ліцеїсти мають право здавати вступні екзамени з конкурсних предметів) також складають вступні випробування, а саме:

 • оцінку рівня фізичної підготовки;
 • професійно-психологічний відбір;
 • заключний медичний огляд військово-лікарською комісією.

VІ етап

ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЙТИНГОВИХ СПИСКІВ

не пізніше 12.00 год.

21.07.2017 року

Приймальна комісія оприлюднює рейтингові списки вступників на інформаційних стендах.


VІІ етап

ОБРАННЯ МІСЦЯ НАВЧАННЯ

закінчується 12.00 год.

22.07.2017 року


Після прийняття Приймальною комісією рішення щодо рекомендування до зарахування, вступники зобов’язані виконати вимоги для зарахування: подати особисто оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених правилами прийому до Приймальної комісії.

Особи, які в установлені строки не подали до Приймальної комісії оригінали документів (не виконали вимог для зарахування), втрачають право зарахування на навчання.


VІІІ етап

ЗАРАХУВАННЯ ВСТУПНИКІВ, ПРИБУТТЯ НА НАВЧАННЯ

до 17.00 год. 22.07.2017 року


Вступники, які пройшли конкурсний відбір, склали вступні випробування, виконали умови для зарахування (подали оригінали документів визначені правилами прийому) зараховуються на навчання до Військового інституту про що видається відповідний наказ начальника інституту.

Цивільна молодь та випускники ліцеїв зараховані на навчання прибувають до Військового інституту 28.07.2017 року для проходження курсу первинної військової-професійної підготовки.

Військовослужбовці військової служби за контрактом убувають до військових частин де вони проходять службу з метою здавання посади. Прибувають до інституту до 31.08.2016 року.

Військовослужбовці строкової служби, які зараховані на навчання залишаються в інституті, до військових частин де вони проходять службу направляється витяг з наказу про зарахування військовослужбовця на навчання.


Додаткову інформацію про підготовку та вступ до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації можна отримати на веб-сайті Військового інституту www.viti.edu.ua або електронною поштою за адресою:

vitivstup@ukr.net

Untitled Document

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх